Zasady bezpieczeństwa sanitarnego

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, zgodnie z wytycznymi GIS i WHO związanymi z ochroną przed zachorowaniem na COVID-19, podczas wydarzeń na terenach targowych i konferencyjnych prosimy o stosowanie się do poniższych zasad bezpieczeństwa:

Dokładnie myj i dezynfekuj ręce. We wszystkich najczęściej uczęszczanych miejscach na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dostępne są dozowniki ze środkami dezynfekującymi. Pamiętaj, by przed wejściem do sal zdezynfekować ręce.

Dezynfekujemy wspólne powierzchnie. Serwis będzie dezynfekował najczęściej dotykane powierzchnie (np. blaty, stoły, poręcze, klamki) oraz toalety.

Pamiętaj o zakrywaniu ust i nosa. Uczestnicy targów oraz goście są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w pomieszczeniach sal wystawienniczych i konferencyjnych jak i na zewnątrz, z wyjątkiem przestrzeni gastronomicznych, gdzie spożywają posiłki. Jeśli zapomnisz maseczki, zgłoś się do Biura Konferencji, otrzymasz od nas bezpłatnie maskę.

Zachowaj dystans 1,5 m. Zachowaj dystans 1,5 m między Tobą a innymi uczestnikami, m.in. czekając w kolejce, by podać swoje dane w punkcie rejestracji, czy na terenach konferencyjnych.

Obowiązuje limit uczestników. W miejscu odbywania się wydarzenia zapewniamy 10 m kw. powierzchni na jednego uczestnika, który nie jest zaszczepiony. W związku z tym mogą wystąpić czasowe ograniczenia wejścia na teren wydarzenia podyktowane maksymalną liczbą osób, które mogą przebywać na jednym obszarze.

Kup bilet on-line. Aby uniknąć bezpośrednich kontaktów, kup bilet on-line co przyśpieszy proces wejścia na targi.

Nie witaj się uściskiem dłoni. W trosce o wzajemne bezpieczeństwo witamy się i żegnamy z naszymi partnerami biznesowymi i klientami w sposób bezdotykowy.

Zasłaniaj usta. Podczas kaszlu i kichania zasłaniaj usta łokciem lub chusteczką. W ten sposób chronisz wszystkie osoby znajdujące się na terenie wydarzenia.

Zostań w domu, jeśli: zaobserwujesz u siebie objawy choroby, jesteś objęty kwarantanną lub izolacją, miałeś w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19.